Beseda se čtenáři na ZŠ Nad Přehradou v Horních Měcholupech

Ve čtvrtek 6.12.2018 jsme přijali pozvání ZŠ Nad Přehradou a přijeli na besedu se žáky této krásné školy. Trochu se nám to zkomplikovalo tím, že jsem do půl jedné v noci opravoval auto, které se právě den před odjezdem rozhodlo přestat dobíjet. Dokonce jsme museli vybrousit z plechu náhradní pojistku, která se přepálila pravděpodobně po uvolnění matky (na šroubu) kabelu od alternátoru v pojistkové skříňce.

V Měcholupech jsme trochu zakufrovali a nemohli školu najít. Když jsme našli školu, nemohli jsme najít vchod, ale nakonec díky vyslané styčné důstojnici vše dobře dopadlo a mohli jsme s několikaminutovým zpožděním začít. Za zpoždění se ještě jednou omlouváme!

A moc se nám mezi dětmi líbilo. Už to, že beseda proběhla v pěkném volném prostoru orámovaném nástěnkami s nádhernými kresbami žáků školy na téma pejsek a kočička, bylo skvělé.

A snad jsme i my děcka zaujali vyprávěním o naší knížce a jejím vzniku. A shromážděné čtenáře naše knížka nejspíš docela zaujala, protože jsme byli chvílemi doslova bombardováni dotazy. Zvláště první várka nejmladších žáků školy nás zavalila haldou pěkných otázek.

Věříme, že pro většinu žáků školy Nad přehradou byla beseda stejně příjemným zážitkem jako pro mě, Zojku a Jonáše, a přejeme všem malým čtenářům, kteří si naši knížku odnesli domů, krásné počtení, kreslení a zpívání!

Děkujeme vedení školy a jejím žákům za krásný zážitek a přidáváme odkaz na školní fotogalerii:

http://www.zsnpr.cz/i-alba-adventni-ctenarska-b-113

 

Záložka pro permanentní odkaz.

2 reakce na Beseda se čtenáři na ZŠ Nad Přehradou v Horních Měcholupech

  1. Kristýna Z říká:

    Dobrý den. Dostala se mi do rukou tato knížka (byl to dárek od mé skvělé kolegyňky Silvi K.). Knížka mě nadchla, určitě se dětem musí líbit. Nakoukla jsem do ní a poputuje dál. Nepochybuji, že pod stromečkem udělá velkou radost :). Děkuji

    • admin říká:

      Děkujeme za pochvalu! Vždycky potěší, když se Vaše práce líbí a přinese radost. Aleš Bílý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *