Shipping Rates

Vážení milí přátelé,

už při prvních úvahách o vydání této úžasné knihy (nikdy jsem hezčí nevydal!) jsem zvažoval, za kolik bych si knížku básní s nádhernými barevnými obrázky koupil. Došel jsem k tomu, že bych za ni klidně dal deset piv a možná i víc a chtěl jsem stanovit cenu deset točených plnotučných piv. Ovšem kamarád, který chodí na Plzeň, si stěžoval, že jeho by tedy knížka vyšla na 330 Kč. Říkal jsem, že když si může dovolit chodit na plzeňské, může si určitě dovolit koupit si neuvěřitelně krásnou knížku za 330 Kč! No ne? Přesto jsme v diskuzi stanovili ideální cenu jednoho točeného plnotučného piva na 22 Kč. Ne že byste si za dvaadvacet kaček mohli nechat natočit pivo všude, ale můžete za to občas koupit i tu (lahvovou) Plzeň.

A protože si ještě ze školy pamatuji, že 10×22=220, vyšla mi cena 220 Kč. A protože nejsem Baťa, ač coby svého času učitel musím tleskat baťovskému systému výchovy kádrů, nebudu používat onu známou fintu s ubranou jedničkou. Naopak si ještě přihodím zasloužené dvoukorunové dýško ke krásně kulaťoučké dvoustovce s tváří jednoho z největších českých a moravských myslitelů a zlatavé dvacce. Ostatně nikdo nejsme tak bohatý, abychom mohli kupovat levné věci. Rád bych Vám naše dílko věnoval zcela zdarma, ostatně nevznikalo proto, abychom na něm vydělali majlant, ale vzhledem k tomu, že jsme ani nic nezprivatizovali, ani se neživíme politikou, potřebuji dostat domů alespoň část (ne malých) nákladů na její pořízení.

Pak je tu ještě případné poštovné, se kterým toho moc nenaděláme, protože nejsme žádný E-shop. Při zaslání jednoho exempláře inkasuje Česká pošta 50 Kč, s dobírkou o 20 Kč víc. Při zaslání více kusů najednou sice stoupá cena poštovného, ale v přepočtu na jednu knihu vyjde levněji – ceník České Pošty

Nabízíme Vám vedle platby dobírkou levnější možnost zaplatit knihu převodem na účet nebo úplně ideální řešení – udělejte si výlet do našeho kraje a zastavte se osobně.

A ještě Vám chci sdělit, že každá kniha je podepsána autory a obsahuje malý originální obrázek naší skvělé ilustrátorky.

Kniha plná básní, mikropovídek a barevných obrázků
Kniha plná básní, mikropovídek a barevných obrázků
platba předem
Kč 220.00
“Kniha
“Kniha
“platba
Kč 822,000.00

Komentáře jsou uzavřeny.