Letos máme – proklatě – nouzové Vánoce na blátě
Ani vločka sněhu, jen mokrá slota, dříve než začal, skončil mokrý den, v němž ani fenku nevyhnal bys ven. Toť druhé mé Vánoce bez Karla Gotta. Proč jak dnes obloha měl bych však brečet? Daleko před brodem stahovat kalhoty? Kterýpak nudista bojí se nahoty? Musíš snad být na kolenou, když … Celý článek